به نام خدا

با عرض سلام خدمت شما بازدید کننده گرامی. از اینکه سایت فروشگاهی ما رو جهت خرید انتخاب نموده اید بسیار سپاسگذاریم.

با ما تفاوت را احساس خواهید کرد.

سایت لنج کالا حاصل تلاش چند ماهه چند تن از فارغ التحصیلان رشته فناوری اطلاعات (IT) می باشد که با همفکری، بررسی و مقایسه فروشگاه های مختلف و برگزاری جلسات متعدد، تصمیم به ارائه طیفی از محصولات و خدمات که بعضا در سایت های دیگر موجود نبوده و اصولا هنوز ارائه نشده، گرفته است. از آنجایی که عمده محصولات فعلی ما محصولات دیجیتالی و محتوایی می باشد سعی شده این محتوا با بهترین کیفیت موجود جمع آوری و ارائه گردد؛ تا مشتریان این نوع کالاها و خدمات بدون صرف وقت و هزینه اضافی با هزینه ای اندک  محصولات و محتوای مورد نظر خود را به صورت مجموعه و پکیج تهیه نموده و نهایت لذت و استفاده را این مجموعه ها خواهند برد.

ویدئوهای ارائه شده در این فروشگاه با کیفیت های UHD، FULLHD و ۴K بوده که به صورت دسته بندی های جداگانه به جهت انتخاب بهتر شما بزرگواران به فروش می رسد. همچنین آموزش نرم افزارها به صورت اختصاصی تهیه و ارائه می گردد مگر در موارد محدود که در توضیحات محصول ارائه خواهد شد.

در صورتی که درخواست آموزش نرم افزارهای تخصصی را  داشته باشید و این ویدئو در سایت های دیگر موجود باشد در صورت توافق با تولید کننده محتوا سفارش شما انجام خواهد شد.

چشم انداز آتی این فروشگاه بر پایه درخواست ها، پیشنهادات و انتقادات مشتریانمان در حوزه های تنوع محصولات، نوع کالا یا خدمات درخواستی و ارائه قیمت های منطقی و توافقی می باشد و هدف کلی ما کسب رضایت حداکثری مشتریانمان می باشد.

مراجعه کنندگان محترم در حال حاضر امکان درخواست کالا و خدمات دیجیتال، نرم افزارهای رایانه ای و موبایل همراه با آموزش و همچنین ویدئوها و تصاویر مورد نظر شما مشروط به اینکه از لحاظ قانونی مشکلی نداشته باشد، با قیمت های توافقی قابل ارایه می باشد. لطفا قبل از درخواست هرگونه محتوا و خدمت فهرست مصادیق محتوای مجرمانه را مطالعه بفرمایید.

هر سوال یا درخواستی دارید با ما در میان بگذارید. ما و همکارانمان مشتاقانه منتظر ارائه خدمات برتر به شما هستیم.